Reddit Post Generator

Kaubanduslik kasutamine OK 380+ mudelid Veemärk puudub Registreerimine ei ole vajalik
Mudel:
+ GPT-5, Claude, Gemini
Kirjuta Reddit postitused, mis ei saa auto-ümber. Valige subreddit (me teame reegleid r/AskReddit, r/relationship_advice, r/personalfinance, r/learnprograming ja 50+ rohkem) ja pealkiri formaat (küsimus, uudised, lugu, arutelu). Väljund: mitte-summy pealkiri alla 300 chars + post keha, mis austab sub's toon. HOIATUS: Me ei jõusta subreddit reeglid end-to-end ~ alati lugeda sidebar enne postitamist.
~250 tokens · Qwen 2.5 7B · genuine question
Kirjeldage, kuidas olukord jätkub.
Muud valikud
Tulemus
Märgid hakkavad otsa saama. Hangi rohkem märke
Tahad paremaid tulemusi? Premium-mudelid (GPT-5, Claude, Gemini) tagab kõrgema kvaliteedi. Vaateplaanid

❤️ Armastus Free.ai?

< a href="/ signup/" style=" color:# 16A34A [*] Allkirjastamine et saada konsulteerimistaotlus link ja teenida 25 000 märgist sõbra kohta.

Tahad veel? Registreeru tasuta 30K märgid / päev + 10K boonus
Registreeru tasuta

Teie palve menetlemine...

Kirjuta subreddit-aware Reddit postitused tiitlivorming ja reegliteadlik toon. Tasuta AI, ei registreeru.

Kuidas kasutada Reddit Post Generator

1
Sisesta oma sisend

Kirjuta tekst, laadi fail üles või kirjelda, mida soovid. Kontot pole vaja.

2
Klõpsa genereerimiseks

Meie tehisintellekt töötleb teie soovi sekunditega, kasutades parimaid avatud lähtekoodiga mudeleid.

3
Allalaadimine ja jagamine

Lae alla, kopeeri või jaga oma tulemust. Tasuta isiklikuks ja kaubanduslikuks kasutamiseks.

Selle tööriista kasutamine API kaudu

Automaatne see tööriist oma koodi. OpenAI-ühilduv REST tulemusnäitaja, Bearer-token author, ei ole extra SDK vaja. Token kulud sobivad veebiliides.

curl -X POST https://api.free.ai/v1/chat/ \
  -H "Authorization: Bearer sk-free-..." \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{"model": "qwen7b", "messages": [{"role": "user", "content": "Write an Instagram caption for a product launch."}]}'

Reddit Post Generator — FAQ

Kirjutab Reddit postitused, mis austavad subreddit konventsioonid ja ei saa auto-removements. Täpsustada alamreddit (meil on reegel snippets jaoks 15+ high-business subs: r/AskReddit, r/personalfinance, r/relationship_advice, r/learnprogramming, r/legaladvice, r/AmITheAssshole, r/changemyview, r/tifu, r/Showerthoughts, r/explainlikeimviis, r/dataisbeautiful, r/Fitness, r/GetMotivated, r/MadeMeSmile, r/antiwork). Vali tiitel formaat (küsimus / uudised / lugu / arutelu / help / showcase), tone, pikkus, ja vabatahtlik TL; DR või redigeerida plokid.

Me küpsetame 15+ reegel-snippets kõige liikluses allveelaevade (nt, "r/AskReddit pealkirjad peavad lõppema?," "r/legaladvice postitused vajavad USA riik või riik," "r/AmIAsshole pealkirjad peavad algama AITA"). Teiste allveelaevade, generaator väldib universaalselt keelatud asju (isepromo, klikkbait, kõik-caps, üldine "esmakordne poster" boilerplaat). ALYES lugeda sidebar enne postitamist ~ me ei saa tagada täiuslik reegel vastavuse.

Jah Qwen 2.5 7B meie GPU, ~250 märgid keskmise postituse. Tasuta registreerumine saab 10 000 märgid. Premium mudelid toota rohkem Reddit-native hääl (akadeemia, väiketäht, kuiv-witty).

Quillbot ($9.95 kuu) parafraasid olemasolev tekst, ei Reddit teadlikkust. Kopeeri.ai ($49/kuu) on üldine mallid. Jasper ($49-125/kuu) on üldine kirjalikult. Free.ai Reddit generaator on subreddit-spetsiifiline reegel teadlikkust + formaat-pillid struktuur + Reddit Markdown ~ eesmärk ehitatud platvormi, tasuta.

Süsteem keelab selgesõnaliselt korporatiivse keele, SEO märksõnad, hüüuavalduse ülekasutuse, "palun hääletage" ja eneseedenduse keele (enamik allkirju keelab seda niikuinii). Punane hääl tähendab väiketähti esimene täht mõnikord OK, kokkutõmbed, vestluslik toon, NO turundus-rääkida.

Lülitab "viskamise" tundlikele teemadele (suhe_advice, sõltuvus, vaimne tervis). Avamine rida saab '(howarway, sest [põhjus])'nooti. Standardne praktika isiklikel alammenüüdel ~ lugejad ootavad seda ja tegeleda ausamalt.

Jah Vali Not / TL; DR / 'Edit:' selgitav kohatäitja / Mõlemad. TL; DR läheb lõppu. 'Edit:' on kohatäitja, kelle sa täidad PÄRAST postitamist, kui sinu postitust valesti mõistetakse (Reddit convention). Mõlemad plokid on vabatahtlikud.

Reddit edetabel sõltub: 1) varajase kommentaari kiirus, 2) varajase üleshääletamise suhe, 3) subreddit fit, 4) ajastus (post, kui teie allveelaev on kõige aktiivsem ~ tavaliselt 8-11am ET argipäeviti). Generaator aitab ainult (3).

Nr ~ esimene postitus tasuta. Registreeru 10K märgid, ajalugu, premium mudelid.

Jah ~ genereerida 99 keeles. Kasulik r/AskReddit kohaliku keele ekvivalente (r/AskUK, r/de, r/france, r/brasil, jne.). Sub-spetsiifiline reeglid mitte-inglise subs ei ole laaditud ~ kontrollida sidebar.

Ei, ma ei kirjuta vihakõnet, doxxingit, häälte manipuleerimist ega kelmuse propageerimise sisu. Ei tekita postitusi, mis otseselt turustavad toodet (kasutage teistsugust platvormi ~ Reddit auto-moves kõige otsesem edendamine). Oskab kirjutada hariduslikke / informatiivseid postitusi, mis mainivad tööriista või toodet, kui see ei ole fookuses.

Jah POST to /v1/chat/ with the Reddit- post system spot (inspect mall source). Kasulik kogukonna juhtimise tööriistad. Bearer author, kuu piirangud. Docs at / api /.

Registreeru tasuta 30 000 märgi eest

Loo vaba konto

Krediitkaarti pole vaja

Kuidas sa hindaksid seda tööriista?

5.0/5 from 1 rating

Armastus Free.ai?